Сауна Golden Lion
Сервіс вищого класу
Пропонуємо відвідати сауни на дровах з мокрим або сухим паром, де Ви розслабитесь та відчуєте прилив нових сил, очищення шкіри та тонус м'язів. Найкращий відпочинок з користю для здоров'я!
Чан
 

   Купання в чані однаково корисне як для діток, так і для людей літнього віку. Воно позитивно впливає на функціональний стан серцево-судинної системи, сприяє покращенню імунологічної реактивності та покращує стан організму в цілому. Температура в чані 38-42 градуси. Варто слідувати наступним рекомендаціям: перший захід  5-10хв, перерва (10-15хв) наступний захід 10-15хв. Таких підходів варто робити кілька, як і в звичайній лазні. Головне слухайте свій організм, на перенавантажуйте його!!!

Спитайте у свого лікаря чи вам можна відвідувати лазню, сауну, чани. Насолоджуйтесь блаженством паруючого гарячого чану під відкритим небом і ароматом хвої з цілющими травами. Також після купання ви зможете відпочити у кімнаті відпочинку. Ціна: 1100грн за 3 години, кожна наступна година 300 грн.     
Сауна
Для невеликої компанії
Перша сауна розрахована до 6 чоловік , в якій наявний контрастний холодний басейн та облив холодною водою. Сауна – це корисний вид відпочинку, що дозволяє розслабитися, забути про домашні турботи і подарувати своєму організму моменти задоволення. Сауна позитивно впливає на серцево-судинну, дихальну, теплорегулюючу, ендокринну та нервову системи, повертає бадьорість, допомагає відновити сили після фізичних і розумових навантажень.  

Ціна: Понеділок - 200 грн/год

вівторок - 200 грн/год

середа - 200 грн/год

Четвер -250 грн/год

п'ятниця - 250 грн/год

субота - 250 грн/год

неділя - 250 грн/год

Святкові дні 250 грн/год

Сауна
Для великої компанії
Друга сауна облаштована великим теплим басейном з протитечією та гідромасажем та малим контрастним басейном. Розрахована на 12 чоловік, має окремий бенкетний зал з каміном. Сауна - це так звана суха або мокра баня, яка виготовляється з дерева. Повітря в ній сухе або вологе, а температура коливається від 70 до 100°С. Ви спокійно сидите або лежите, а в цей час тіло прогрівається, розширюються судини, активізується потовиділення і організм самоочищається. Охолодження проводять на свіжому повітрі або у воді. Ефект класичної сауни базується на чергуванні дії сухого жару (80–100 градусів) і холодної води. Під час першої фази тіло інтенсивно потіє. Внаслідок цього посилюється прилив крові до шкіри, з організму виводяться шлаки, шкіра очищається. Після відвідування сауни варто скупатися у холодній воді. Такі процедури бадьорять, зміцнюють кровоносні судини, сприятливо впливають на імунну систему.

Ціна:                  до 6 осіб             від 7 до 10 осіб            Більше 10 осіб

Понеділок     250 грн/год              300 грн/год                   350 грн/год

Вівторок        250 грн/год              300 грн/год                   350 грн/год

Середа           250 грн/год              300 грн/год                   350 грн/год

Четвер           300 грн/год              350 грн/год                   400 грн/год

П'ятниця       300 грн/год               350 грн/год                   400 грн/год

Субота           300 грн/год               350 грн/год                   400 грн/год

Неділя та

святкові дні  300 грн/год               350 грн/год                   400 грн/год

Сауна
Ми надаємо найкращі послуги для наших гостей

Login Form
Register Form