Правила відвідування караоке

                                                             Шановні гості!!!

У нас вітаються веселощі, сміх, гумор та святкова атмосфера! Для збереження цієї атмосфери, перед тим, як почати випивати та співати, просимо Вас ознайомитись з правилами поведінки.

 

Караоке бар являється приватним закладом , і залишає за собою право відмовити Вам у відвідуванні, без пояснення причини. Ми відкриті з п’ятниці по неділю, та святкові дні з 18 до 4 години.

На вході працює охорона –FACECONTROL та DRESS CODE! Не допускаються відвідувачі :

  • Молодші 18 років, без супроводу дорослих;
  • В стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
  • Неохайного зовнішнього вигляду, в спортивній формі , або в будь-якому іншому спецодягу чи формі ,
  • Категорично заборонено приносити з собою будь-яку зброю, колючі та ріжучі предмети.
  • Вхід зі своїм спиртним чи їжею – заборонено!
  • Увипадку надмірного захоплення алкоголем, що привело до неадекватної поведінки гостя, адміністрація залишає за собою право відмови у подальшому відвідуванні.
  • В караоке забороняється прояв агресії, вживання нецензурних слів чи будь-яких розмов, що можуть образити інших гостей чи персонал.
  • У випадку порушення гостями вище перерахованих правил, адміністрація залишає за собою право відмови у відвідуванні чи подальшому знаходженні в закладі, що не звільняє від оплати  рахунку.
  • Депозит з однієї людини 250 грн (замовлення їжі, напоїв та кальяну в загальному має складати не менше 250 грн з однієї людини.)
  • Вхід з особи 100 грн

Відносно музики та пісень :

–  Всі гості співають строго в порядку черги, згідно зайнятому столу. Компаніям до 6 людей дозволяється виконання 2 пісень підряд, компаніям від 7 людей – по 3 пісні.

– Ви можете придбати позачергове виконання пісні за 200 грн.

– У випадку, якщо Ви, незалежно від причини, пропускаєте свою чергу, право виконання пісні переходить до наступного столу.

– Гості будь-якого із столів можуть передати право виконання пісні гостям іншого столу.

– У випадку, якщо Ви пересіли за інший стіл до друга (подруги), автоматично втрачаєте право виконання пісні від свого столу. Повернення за пустий стіл на час своєї черги не дає права виконувати пісню.

– За виконання пісні з нецензурною лексикою стягується штраф у розмірі 1000 грн.

–  Адміністрація має право відмовити в черзі виконання пісні у випадку сильного сп’яніння, чи у випадку вибору нецензурної пісні.

 Стосовно поведінки в закладі !

– Ми обладнали наш заклад професійним звуковим та світловим обладнанням, хорошими меблями та якісним посудом, тому :

За пошкодження майна, що належить закладу, адміністрація встановлює суму компенсації на свій розгляд  в  залежності від вартості пошкодження, від 500.00 грн.  до 5000.00 грн .

Випадкове падіння мікрофону тягне за собою оплату штрафу в розмірі 500 грн. Пошкодження мікрофону шляхом неправильного поводження з ним, тягне за собою оплату штрафу в розмірі 5000 грн. В разі повної поломки мікрофона – відшкодовується його повна вартість 13 000,00 гривень.

 

Шановні гості, в цілях Вашої безпеки на території закладу ведеться відеоспостереження.

Бажаємо Вам приємного вечора! Сподіваємось на розуміння і дотримання правил поведінки в караоке.

Login Form
Register Form